Vizitky

VIZITKY S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ

Dlouhé konverzace i krátké zdvořilostní rozhovory lze skvěle završit výměnou vizitek. Kladný dojem, který ve vašem protějšku zanechal osobní rozhovor, můžete potvrdit hodnotně působící vizitkou a zajistit si tak, aby tento dojem přetrval až do dalšího kontaktu. Při svém výběru druhů papíru jsme proto věnovali zvláštní pozornost tomu, abychom kromě kvalitního provedení nabízeli i velmi pevný papír. Máte tak možnost vyjádřit svou osobnost a předávat vizitky s dlouhou životností!

ZÁLEŽÍ NA PAPÍRU: JEDNODUCHÉ POVÝŠENÍ VIZITEK

U našich klasických vizitek se můžete rozhodnout třeba pro působivý křídový papír, lesklý papír Chromolux nebo ekologický recyklovaný karton. Nabízí se vám tak řada různých možností tisku vizitek, které udělají žádoucí dojem. V kategorii klasických vizitek je nejoblíbenější křídový papír s gramáží 300 g/m. Vyznačuje se vysokou pevností a intenzivní reprodukcí barev a skvěle se hodí pro ty, kteří rozdávají velké množství vizitek, například na různých akcích, veletrzích a jiných událostech. Při zcela mimořádných příležitostech se s našimi exkluzivními vizitkami můžete odlišit od masy ostatních. Jednostranně potištěné obchodní navštívenky se vyrábějí ze silnějšího papíru, takže jsou ještě pevnější. Favoritem našich zákazníků je karton Diplomat s gramáží 290 g/m, umožňující díky svému zářivě bílému povrchu obzvláště intenzivní reprodukci barev.

VIZITKY LETTERPRESS PRO WOW EFEKT

Natiskneme vám neobyčejné vizitky technologií letterpress (knihtisku). Tento zvláštní druh tisku propůjčí povrchu vizitky reliéfní vzhled. Také gramáže použitého papíru jsou oproti našim klasickým vizitkám velmi vysoké, díky čemuž jsou tyto produkty mimořádně pevné. Knihtiskové prvky navíc vizitkám propůjčují zvláštní texturu.