Vizitky skládané

SKLÁDANÉ VIZITKY PŘESVĚDČIVÉHO VZHLEDU

Máte uľ dost standardních vizitek a rádi byste zkusili něco jiného? Tomu rozumíme. Proč si tedy nenechat potisknout skládané vizitky? Místo obvyklých dvou stran mají skládané vizitky hned čtyři strany. Na nich můľete popustit uzdu své kreativitě a estetickým způsobem na ně umístit vąechny podrobné informace o sobě. Titulní strana, na které se bude nacházet jen firemní logo, vaąe motto a nějaké zvědavost vzbuzující sdělení, tak bude maximálně působivá. Pro vąechny ostatní informace, jako jsou vaąe kontaktní údaje, zůstane jeątě dost místa na vnitřní části a zadní straně skládané vizitky. Kdyľ se rozhodnete pro potisk skládaných vizitek, můľete si také samozřejmě zvolit odpovídající náklad, a» uľ potřebujete 100 nebo 50 000 kusů.

SKLÁDANÉ VIZITKY NABÍZEJÍ VÍCE PROSTORU PRO INDIVIDUALITU

Kdyľ si chcete objednat potisk skládaných vizitek, máte na výběr mezi formáty 8,5 x 5,5 cm a 9 x 5 cm. Obě velikosti těchto vizitek nabízíme ve formátu na výąku i na ąířku. Necháte-li si potisknout skládané vizitky ve formátu na výąku, mohou se skládat podle rýhování na podélné straně, zatímco u vizitek ve formátu na ąířku je moľné skládání po krátké straně. Fantazii se tak meze nekladou. Skládané vizitky nemusíte vyuľívat jen jako obyčejné navątívenky - díky praktickému skládání a ąikovnému formátu se hodí i jako termínové či bonusové kartičky, minikalendáře, kartičky se jmény nebo visačky na dárky - rozhodující je váą samotný návrh. Potiątěné skládané vizitky si také můľete objednat s perforací. Hotové produkty pak můľete pouľívat třeba jako vstupenky. Díky perforaci lze pravou část vizitky lehce odtrhnout od levého dílu.

NĚCO NAVÍC: POVRCHOVÁ ÚPRAVA SKLÁDANÝCH VIZITEK

Podle svých představ a poľadavků si můľete vybírat z různých papírů a tlouątěk materiálu. Relativně levné jsou skládané vizitky z křídového či ofsetového papíru, recyklovaného kartonu anebo chromokartonu. Máte-li zájem o potisk skládaných vizitek, které mají obzvláątě vyniknout a svou elegancí zapůsobit na váą protějąek, vybírejte z materiálů CHROMOLUX Pearl, Magic Chrome a Splendorlux. Skládané vizitky z materiálu CHROMOLUX Pearl mají perle»ově bílou přední a zadní stranu, zatímco vnitřní část vizitek je bílá a lze na ni psát. Stříbrně třpytivá přední a zadní strana skládaných vizitek z materiálu Magic Chrome propůjčuje vizitce velkolepý a osobitý vzhled. Pokud jste si objednali tisk skládaných vizitek na materiál Splendorlux, obdrľíte produkt s vysoce lesklým povrchem, natíraným poléváním. Tyto mimořádně kvalitní vizitky se vyznačují stabilní pevností, vysokým objemem a velmi dobrou obrazovou reprodukcí ve fotografické kvalitě.

Objednejte si také úpravu povrchu, která doplní tiskový motiv a zajistí, aby vaąe vizitky jeątě více vynikly. Lesklé nebo matné laminování nejenľe dobře vypadá, ale zvyąuje také odolnost vaąich skládaných vizitek. Speciální laminace Soft-Touch zajistí, aby byly vaąe skládané vizitky sametově měkké a příjemně hebké. Chcete-li si pořídit cenově příznivé skládané vizitky, představuje UV lakování dobrou alternativu k o něco draľąímu lesklému laminování. Povrchová úprava UV lakováním vytvoří tvrdý a otěruvzdorný povrch s vysokým leskem, který jeątě dále přispívá k odolnosti vizitky, jeľ dobře přečkají i častějąí předávání.