Zápisníky

ZÁPISNÍKY S POTISKEM JAKO KLASICKÉ REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

To, co si poznamenáme do zápisníku, jen tak nezapomeneme. Navzdory digitálním úložištím a pestrobarevným samolepicím bločkům nejsou zápisníky ještě zdaleka zbytečné. Baterie se může vybít, vytrhávací listy poznámkových bloků a samolepicí lístky se mohou ztratit. Stránky v knize naproti tomu pevně drží v její vazbě, takže se nemohou nikam ztratit a totéž platí i pro vaše poznámky. Takto užitečná pomůcka se skvěle hodí jako reklamní prostředek pro vaši firmu. Když si necháte vytisknout zápisníky, měli byste pro jejich obálky zvolit nějaký výstižný motiv, který upoutá pozornost a v ideálním případě se také hodí k vašemu podnikání. Pro dosažení efektu opětovného rozpoznání použijte pokud možno barvy a prvky, které jsou charakteristické pro váš firemní design. Při navrhování a objednávání potisku zápisníků mějte na paměti, že se na nich dobře uplatní vaše logo.

ZÁPISNÍKY S LOGEM JAKO PRAKTICKÉ POMŮCKY OBCHODNÍKŮ

Potištěné zápisníky s tvrdými deskami představují trvanlivé a užitečné výrobky, které lze použít jako hodnotné reklamní dárky pro důležité obchodní zákazníky. Zápisník s logem by měl být praktický a působit elegantním dojmem, aby byl pravidelně používán. K tomu přispívá natištěné logo, stejně jako kvalita papíru a potisku. Když si necháte vytisknout zápisníky, využijte také výhod jejich používání ve vlastních řadách: Elegantní zápisník se totiž může hodit i vašim spolupracovníkům. Při objednávání zápisníků proto nemyslete jen na zákazníky, ale objednejte dostatek výtisků i pro svůj tým. Zápisníky se hodí na různých setkáních, workshopech a konzultacích, stejně jako při každodenní kancelářské práci. S nezaměnitelnými zápisníky, sloužícími v roli šiřitelů vaší reklamy, můžete zanechat profesionální dojem. Nejlepšího efektu docílíte, když bude vidět potištěná obálka zápisníku. Pak totiž design na deskách upoutá žádoucí pozornost.

POTIŠTĚNÉ EXKLUZIVNÍ ZÁPISNÍKY, KTERÉ UPOUTAJÍ POZORNOST

V našem sortimentu naleznete různé zápisníky, které si můžete nechat potisknout. Můžete zvolit formáty A4 a A5, které jsou dostupné v provedeních se 128 a 192 stránkami. Využít můžete přednastavené možnosti se čtverečkovanými stránkami, které lze potisknout dle vašich představ. Pokud upřednostňujete osobitější řešení, můžete si navrhnout exkluzivní zápisníky dle svých požadavků. Vnitřní část bude dle vašeho výběru čtverečkovaná, linkovaná nebo nepotištěná. Mějte prosím na paměti, že tyto zápisníky lze objednat pouze se 192 stránkami. Když máte zájem o exkluzivní potištěné zápisníky, můžete je ozvláštnit volitelným úchytem na propisku nebo elastickým uzávěrem. Zákazníkům tak můžete věnovat hodnotný zápisník spolu s elegantní propiskou, přičemž na obou položkách bude pochopitelně natištěné vaše logo. A to je perfektní kombinace, představující hodnotný reklamní dárek.