Prémiový
program
Vaše tiskárna pro podniky,
agentury a obchodníky
Jako firma s pravidelnými objednávkami profitujete z našich atraktivních podmínek pro obchodníky a velkoodběratele. Jako prémiový zákazník získáte mnoho výhod.
Pokud máte zájem o podporu pro prémiové zákazníky, jednoduše vyplňte náš formulář. Poté vás budeme co nejdříve kontaktovat.
Všechny výhody a rámcové podmínky
v přehledu:

Osobní poradce pro prémiové zákazníky

S otázkami ohledně metody tisku a tiskových produktů se můžete kdykoli e-mailem nebo telefonicky přes přímou linku obrátit na svého osobního poradce pro prémiové zákazníky. Váš poradce se navíc postará o vaši zakázku od objednávky až po expedici. Díky tomu se k vám vaše produkty dostanou v té nejlepší kvalitě a v požadovaném termínu.
Důvěra
Podpora
Osobní
vztah

Prioritní zpracování všech poptávek na služby

Jako prémiový zákazník získáte výhody pro všechny vaše požadavky a poptávky: ať už se jedná o speciální přání ohledně výrobků, úpravy vašich objednávek či zkrácení doby výroby.

Maximální uzpůsobení dle vašich interních procesů

Máte specifické požadavky na balení nebo způsob zaslání? Potřebujete větší náklad, než jaký nabízíme v e-shopu či zvláštní dodací podmínky? Váš poradce vám jako prémiovému zákazníkovi pomůže s vašimi individuálními požadavky a představami ohledně našich tiskových produktů a zajistí, aby objednávka probíhala co nejvíce v souladu s vašimi interními firemními procesy.

Zvláštní podmínky v závislosti na objemu zakázek

V závislosti na objemu vašich zakázek vám můžeme nabídnout atraktivní zvláštní podmínky. Poraďte se o tom se svým osobním Key Account Managerem.

// Vaše obvyklé výhody u Onlineprinters:

Dodání na požadovanou adresu

Objednávku rádi odešleme přímo vašim zákazníkům nebo na vaše pobočky. Během vyplňování objednávky můžete při výběru dodací adresy stanovit také požadovanou adresu odesilatele, která pak bude uvedena na dodacím listu a nálepce na obalu zásilky. Fakturu obdržíte e-mailem pouze vy. Naše standardní doprava je samozřejmě i v tomto případě bezplatná.

Expresní tisk a zkrácení doby výroby

Rozumíme tomu, že rychlost může mít rozhodující význam. Proto vám u vybraných produktů nabízíme možnost expresního tisku, resp. zkrácení doby výroby. Vaše možnosti výběru a odpovídající příplatek za zrychlené vyhotovení se vám zobrazí v průběhu objednávání.

Expresní doprava

Pokud si při objednávání zvolíte možnost "Expresní doprava", dodá vám zásilku náš poskytovatel přepravních služeb pracovní den následující po jejím zhotovení. Příplatek za expresní dopravu se při zadávání objednávky zobrazuje samostatně.

Pokud máte zájem o podporu pro prémiové zákazníky, jednoduše vyplňte náš formulář. Poté vás budeme co nejdříve kontaktovat.