Prémiový
program
Vaąe tiskárna pro podniky,
agentury a obchodníky
Jako firma s pravidelnými objednávkami profitujete z naąich atraktivních podmínek pro obchodníky a velkoodběratele. Jako prémiový zákazník získáte mnoho výhod.
Pokud máte zájem o podporu pro prémiové zákazníky, jednoduąe vyplňte náą formulář. Poté vás budeme co nejdříve kontaktovat.
Vąechny výhody a rámcové podmínky
v přehledu:

Osobní poradce pro prémiové zákazníky

S otázkami ohledně metody tisku a tiskových produktů se můľete kdykoli e-mailem nebo telefonicky přes přímou linku obrátit na svého osobního poradce pro prémiové zákazníky. Váą poradce se navíc postará o vaąi zakázku od objednávky aľ po expedici. Díky tomu se k vám vaąe produkty dostanou v té nejlepąí kvalitě a v poľadovaném termínu.
Důvěra
Podpora
Osobní
vztah

Prioritní zpracování vąech poptávek na sluľby

Jako prémiový zákazník získáte výhody pro vąechny vaąe poľadavky a poptávky: a» uľ se jedná o speciální přání ohledně výrobků, úpravy vaąich objednávek či zkrácení doby výroby.

Maximální uzpůsobení dle vaąich interních procesů

Máte specifické poľadavky na balení nebo způsob zaslání? Potřebujete větąí náklad, neľ jaký nabízíme v e-shopu či zvláątní dodací podmínky? Váą poradce vám jako prémiovému zákazníkovi pomůľe s vaąimi individuálními poľadavky a představami ohledně naąich tiskových produktů a zajistí, aby objednávka probíhala co nejvíce v souladu s vaąimi interními firemními procesy.

Zvláątní podmínky v závislosti na objemu zakázek

V závislosti na objemu vaąich zakázek vám můľeme nabídnout atraktivní zvláątní podmínky. Poraďte se o tom se svým osobním Key Account Managerem.

// Vaąe obvyklé výhody u Onlineprinters:

Dodání na poľadovanou adresu

Objednávku rádi odeąleme přímo vaąim zákazníkům nebo na vaąe pobočky. Během vyplňování objednávky můľete při výběru dodací adresy stanovit také poľadovanou adresu odesilatele, která pak bude uvedena na dodacím listu a nálepce na obalu zásilky. Fakturu obdrľíte e-mailem pouze vy. Naąe standardní doprava je samozřejmě i v tomto případě bezplatná.

Expresní tisk a zkrácení doby výroby

Rozumíme tomu, ľe rychlost můľe mít rozhodující význam. Proto vám u vybraných produktů nabízíme moľnost expresního tisku, resp. zkrácení doby výroby. Vaąe moľnosti výběru a odpovídající příplatek za zrychlené vyhotovení se vám zobrazí v průběhu objednávání.

Expresní doprava

Pokud si při objednávání zvolíte moľnost "Expresní doprava", dodá vám zásilku náą poskytovatel přepravních sluľeb pracovní den následující po jejím zhotovení. Příplatek za expresní dopravu se při zadávání objednávky zobrazuje samostatně.

Pokud máte zájem o podporu pro prémiové zákazníky, jednoduąe vyplňte náą formulář. Poté vás budeme co nejdříve kontaktovat.