Zákaznický servis:  228 883 542   pondělí-pátek 8.00-17.00  |  Kontaktní formuláře

O programu

Prémiový
program
Vaše tiskárna pro podniky,
agentury a obchodníky
Jako firma s pravidelnými objednávkami profitujete z našich atraktivních podmínek pro obchodníky a velkoodběratele. Pečuje o vás váš osobní tým a nabízí se vám četné výhody.

Pro účast v programu stačí provést několik jednoduchých kroků:

Založte si zákaznický účet, přihlaste se k odběru našeho newsletteru a zašlete nám svou poptávku. Samozřejmě nás můžete kontaktovat i telefonicky
na čísle +420 228 883 542.
Všechny výhody a rámcové podmínky
v přehledu:

Key Account Manager

Klademe velký důraz na vzájemnou důvěru a osobní vztah k vám i vašemu podnikání. Váš osobní partner k jednání vás zná, zajišťuje vaše potřeby a poskytuje vám podporu během i po provádění vašich objednávek. Váš prémiový zákaznický poradce je vám k dispozici prostřednictvím e-mailu a telefonicky přes přímou volbu.
Důvěra
Podpora
Osobní
vztah

Rabatová stupnice

Za váš tiskový objem vám nabízíme odstupňované rabatové modely, speciální nabídky a mnoho dalších výhod. Rozviňte své podnikání s námi a získejte status stříbrného, zlatého a platinového prémiového zákazníka. Váš Key Account Manager vám poskytne účinnou podporu!

Individuální dohody

Máte v rámci nákupních a realizačních procesů nějaké speciální požadavky? Obraťte se prosím na nás a společně nalezneme jejich řešení.

Vzorek papíru a materiálu

Díky našim knihám se vzorky papíru a Sample Boxům si můžete udělat konkrétní představu o našich nejoblíbenějších papírech a materiálech. Budete si tak moci před objednávkou se svými zákazníky nebo kolegy vybrat vhodný papír pro daný tiskový produkt.

V závislosti na vašem statusu prémiového zákazníka získáte bezplatně až tři knihy vzorků ročně.

// Vaše obvyklé výhody u Onlineprinters:

Dodání na požadovanou adresu

Objednávku rádi odešleme přímo vašim zákazníkům nebo na vaše pobočky. Během vyplňování objednávky můžete při výběru dodací adresy stanovit také požadovanou adresu odesilatele, která pak bude uvedena na dodacím listu a nálepce na obalu zásilky. Fakturu obdržíte e-mailem pouze vy. Naše standardní doprava je samozřejmě i v tomto případě bezplatná.

Expresní tisk a zkrácení doby výroby

Rozumíme tomu, že rychlost může mít rozhodující význam. Proto vám u vybraných produktů nabízíme možnost expresního tisku, resp. zkrácení doby výroby. Vaše možnosti výběru a odpovídající příplatek za zrychlené vyhotovení se vám zobrazí v průběhu objednávání.

Expresní doprava

Pokud si při objednávání zvolíte možnost "Expresní doprava", dodá vám zásilku náš poskytovatel přepravních služeb pracovní den následující po jejím zhotovení. Příplatek za expresní dopravu se při zadávání objednávky zobrazuje samostatně.